27 mei 2011. Reeds drie jaar samen. Wat een geluk.
Vandaag is het precies twee jaar geleden dat ik met dit fotoblog begon. Het is me in die tijd gelukt om bijna iedere dag een foto te plaatsen: een plaatje van iets wat ik mooi of opmerkelijk vind, of gewoon een foto die vertelt wat ik die dag heb gedaan.
Hoewel het blog op een vaste schare fans kan rekenen, is het qua bezoekersaantallen niet te vergelijken met MichaelMinneboo.nl. Dat is niet erg: ik vind het fotobloggen te leuk om ermee te stoppen. Best bekeken prent van de afgelopen tijd – hoe kan het ook anders – Drawing Cartoon Porn.
Anonymous ,
Gefeliciteerd!! ik kijk elke dag met plezier. x
Peter de Kock ,
Damn, ik ben zeker te laat voor het feest 🙂
Michael Minneboo ,
Het is nooit te laat voor een blogfeestje, Peter. Ik zou zeggen: trek een biertje open, dan proosten we even virtueel. PROOST! 🙂
Peter de Kock ,
Wat een wilde boel zeg, zo'n virtueel feest 🙂
Michael Minneboo ,
Dat is waar, maar gelukkig heb je geen rommel op te ruimen na het feestje 🙂
Peter de Kock ,
Moet je anders hier eens komen kijken…. Drie dagen nodig om het weer een beetje leefbaar te maken. Zo'n feestje dus: http://www.youtube.com/watch?v=7B63UIKoIZ0
Michael Minneboo ,
Goed, Metallica komt er dus niet in! 🙂